Lithuanian Free Roam'as ip:85.255.106.85:7778

Samp serverio saitas 85.255.106.85:7778
 
rodiklisrodiklis  DUKDUK  IeškotiIeškoti  Narių sąrašasNarių sąrašas  Vartotojų grupėsVartotojų grupės  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

Share
 

 Reallife.lt Šy Šeštadienį siekiame rekordo!!

Go down 
AutoriusPranešimas
JulazasPranešimų skaičius : 5
Join date : 2012-12-22

Reallife.lt Šy Šeštadienį siekiame rekordo!! Empty
RašytiTemos pavadinimas: Reallife.lt Šy Šeštadienį siekiame rekordo!!   Reallife.lt Šy Šeštadienį siekiame rekordo!! Icon_minitimeKv. 04 04, 2013 6:24 pm

https://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=fpNbA4C2qGo

Reallife.lt

Naujos kartos samp serveris.


Laikas, kai išaušta diena, laikas kai pagaliau žydi gėlės, laikas kai gali džiaugtis tuo kas vyksta. Atrodo galbūt niekam tikę žodžiai, bet iš tikrųjų jie vertesni už viską. Ar prisimeni tuos laikus, tuos laikus kai žmogus kuris norėjo pasilinksminti smagiai leido laiką... laiką, be pykčių, streso, nervų? Žaisdamas kokiame tai serveryje ar prisimeni kai tau tai teikė malonumo, o ne nevilties. Tada, kai renkantis daiktus į norimą darbą būdavo jaudulys. Tada, kai žmonės buvo vieningi ir serverius darė malonius žaidimui. Tada, kai grįžęs iš mokyklos ar darbo tu galėdavai atsipūsti ir įsijungti žaidimo serverį, bei atsipalaiduoti. Tas žodis tada, atrodo ir liks tik tada ... Vis dėl to, atėjo laikas, kai žodis tada virs dabar. Visus norime pasveikinti ir su malonumu pristatyti ilgai kurtą Lietuvos San Andreas Multi-Player serverį, pavadinimu – Reallife.lt. šio serverio pavadinimas daug ką atskleidžia apie patį serverį, koks yra, kas vyksta jame ir kodėl verta. Reallife.lt yra pramogų miestas, kuriame pramogų yra apstu. šiame serveryje dirba nemažai žmonių, kad tik viskas būtų padaryta kruopščiai. Gera žinia yra tai, kad pats serveris yra kuriamas nuo pagrindų t.y. 0. Tai ne eilinė klastotė, tai originalas. Originalas vertas – dėmesio.

Serverio Reallife.lt virtualūs darbai su Vadovybės privalomais pakvietimais į šiuos darbus.

Teisėsauga

Ką gi serveris darytu, be tvarkos. Kad to nebūtų, yra įsteigtos netgi keturios teisėsaugos įmonės kurios šiame mieste ir saugos serverio tvarką nuo nusikalstamumo.

Policija – šis darbas yra kruopštus ir atsakingas darbas kaip ir kiti. Tai viena iš S.O.S narių kuriais galima pasitikėti ir kliautis. Šie vyrai bei moterys dirba tol, kol klęsti nusikaltimai gatvėse. Jų paskirtis kontroliuoti patį miestą ir saugoti nuo chuliganų, žudikų, ir kitų grėsmę keliančių žmonių. Jie atlieka pareiga, kad apsaugotu ne tik gatvėse civilius, bet ir keliuose. Stop karui - keliuose jau greitai, tad nemiegok prie vairo, bet elkis taip kaip nori, kad su tavimi elgtųsi.


(Daugiau informacijos apie šį darbą: http://reallife.lt/f...um/46-policija/

Spec . būrys Aras (S.W.A.T) – Tai vienas iš pavojingiausiu darbų. Kadangi keli grėsmę ne tik kitiems, bet ir sau. ši antiteroristinė grupuotė paimta iš Policijos Divizijos gelbsti žmonių givybes nuo pavojų, t.y. mafijų, kitų nusikaltėlių. Jie patys aukoja savo givybes, kad išgelbėtu kitą civilį. Jie pasiryžę ištisas 24h mokytis ir saugoti civilius. Iš kitų sričių išsiskiria tuo, kad ši rinktinė privalo rodyti pavyzdį kitoms teisėsaugos sritims, kaip reikia lasivinti įkaitus, atgrobinėti svarbius pastatus. Nors jų darbas pagrindinis yra vykti kuo greičiausiai į gelbėjimo zoną, jie nesaugo miesto kaip Policija, jie naikina nusikaltėlius. Su jais kontaktuoti yra draudžiama. Tyla - jų šarvas, o taiklumas - ginklas.


Armija – Iš tiesų, tai nelabai skaitoma kaip Teisėsauga, bet jį vykdo šiame mieste tą patį ką ir visi –saugumą. šie patriotai valdo ne tik žemę, bet ir orą. Turi galingas tris oro pajėgas, turi savo ginklus, griežtą ir nuožmią tvarką. Jų bazė, ne taip kaip kitų Teisėsaugos sričių. Jų kareivinės apsistojusios dykumoje. Ne kiekvienas kuris drįsta įžengti nekviestas lieka gyvas ar net grįžta namo. Vaizdžiai tariant jie yra kaip atsiskyrėliai nuo Miesto. Norint tapti Kareivių turi rodyti kitiems pagarbą, nes laikyti rankoje ir muvėti specialius drabužius Armijos yra a -.


(Daugiau informacijos apie šį darbą: http://reallife.lt/f...orum/61-armija/
Kelionių agentūros

Taxi firma – Kaip manai greičiau nuvykti į tikslą, važiuojant mašina, ar einant pėsčiom? Kvailas klausimas atrodo? Mąstant apie žmonių patogumą įkurtos dvi firmos kurios konkuruoja viena su kita dėl klientų. ši firmą veža žmones nuo A iki B ir net jei reikės iki C. Darbuotojai kurie maloniai laukia jūsų iškvietimų ir rūpinasi, kad saugiai nuvyktumėte į nurodytą tikslą.ši profesija skirta tiems asmenims, kurie mėgsta vairuoti ir už tai gauti pinigus! Kadangi serveryje nėra teleportų, šis darbas manau turės didelę paklausą. Uždarbis galbūt ir nėra pats didžiausias, tačiau darbas bus tikrai įdomus! Mūsų tikslas - kelias į pabaigos tašką! O jūsų tikslas nuvykti greitu saugiu keliu į tikslą.

(Daugiau informacijos apie šį darbą: http://reallife.lt/f...forum/54-taksi/Nusikaltamos jėgos.


„ Compton City G's“ Mafija – Ar esi kada girdėjęs kaip riaumoja liūtas? Na šią mafiją galima taip ir pavadinti. Ji riaumoja ir gasdina visus praeivius, ne kiekvienas kuris nori įstoti į jų gretas yra tinkamas, ne kiekvienas gali išeiti ir gyventi. Mafija valdo gatves ir nežinia ar tavo elgesys juos nepaveiks. Tai viena garsiausių Mafijų Reallife.lt mieste, seniausia ir kraupiausia. Teisėsauga šių mafijozų ir teieško, bet vis nepavyksta tinkamu metu surasti... Prieš juos, net balsas suplonėja kai kalbiesi, ai, kam čia taip gražinti viską, jei pats gali pamatyti tai, visas legendas kurios kalbama apie "Lucchese" mafija. Su šią mafija reikia turėti kuo mažiau reikalų. šI MAFIJA GALI KLAUSYTIS POLICIJOS POKALBIŲ - netiki? Išbandyk.


Gauja – Esi Gang'steris? Nori muštis, draskytis, lieti energija? Bicepsų, tricepsų ir kitokių raumenų čia prireiks, nes kovos diena iš dienos vyksta ir nesiliauja dėl zonų, moterų ir kitų dalykų, tavo rankos galbūt ir prireiks būtent čia. (Gaujas galima gauti, tapti vadovu nusiperkant iš prekių)

Kitos Darbo įmonės.

Apsaugos firma - Apsauga stebi kiekvieną tavo žingsnį ir supranta kur kas vyksta. šie vyrai galbūt nėra policininkai, bet jie saugo ne tik pastatus, bet ir žmones nuo užpuolikų ir tų kurie kėsinasi į jus. Kodėl jie tokie ištreniruoti? Nes treniruojasi būtent su Teisėsaugos atstovais. Jų šūksnis - mūsų laisvė

(Daugiau informacijos apie šį darbą: http://reallife.lt/f...rum/53-apsauga/

Žurnalistai – Geriausi žurnalistai pacanai susirinkę čia. Geriausios. Šio darbo bazė yra labai unikali. Kaip kituose serveriuose šitas darbas tik veda laidas, pas mus šis darbas dar skelbs ir žaidėjų skelbimus, todėl žurnalistai manau susilauks didesnio susidomėjimo ne tik per startą, bet ir visada. Todėl diena auš pas mus su naujienomis, o leisis su skelbimais.

(Daugiau informacijos apie šį darbą: http://reallife.lt/f...52-zurnalistai/

AutoServisas - Kitaip sakant Mechanikai. Kaip ir policija palaiko tvarką keliuose, kad nebūtų išmėtytų mašinų ant kelio. Tvarko kitų žaidėjų transporto priemones. šių darbuotojų pagalba galėsite keliauti nestabdomi. Auto avarijos greitai išvalomos jų pagalbą. Sugedo variklis, iškilo kelyje problema su autotransportu? Kviesk Mechanikus, jie išspręs pagalbą tiksliai ir rūpestingai. O gal, net pats supranti apie mašinas ir kitas autotransporto rūšis? šis darbas laukia tavęs ir rodo pirštu, jog esi reikalingas.

(Daugiau informacijos apie šį darbą: http://reallife.lt/f...um/56-servisas/

Žaidimo pagrindai
- Serveris yra kurtas visiškai nuo 0. Mūsų modifikacija yra pilnai surišta su MySQL, taip pat modifikacija yra pilnai optimizuota. Serverio ekonomika yra tikroviška, algos nesiekia po 500 LT per minutę ar panašiai. Įėjęs į serverį žmogus turi 0xp ir 5000 lt. Viskas prasideda nuo 0, nes juk esi naujas veidas šiame pramogų pasaulyje. Nesvarbu koks buvai, visi čia yra lygūs kurie varžosi dėl patirties, ir gali su ja pasidalinti su kitais. Kiekvienas serverio naujokas prisiregistraves išsirenka norimą išvaizdą (skiną). Jūsų žaidimo pradžia bus - Naujokų namai, kur rasite informaciją apie serverį, galėsite pasiimti dviratį ir apžiūrėti serverį. Taip pat pradžioje gausite 5000 LT už kuriuos galėsite nusipirkti reikalingiausius dalykus.

Vairavimo mokykla

Kituose serveriuose teorijoje būna eiliniai klausimai tokie kaip: Kokia kelio puse reikia važiuoti ir panašiai... Pas mus klausimai yra išties sunkus, tad manome apmažės kelių eismo pažeidėjų, vairavimo mokykla yra gražiai sumapinti, yra 3 kategorijų teisės. Nenusivilk, gali ir nebūti automanas, tiesiog yra dviračių, ir kitų važinėjančių dalykėlių. Viskas suplanuota, kad būtų saugu jums ir kitiems. Teisės bus vertos, jų praradimas bus tikra nesėkmė, nepatartina prarasti teisių nepasitarus su pačiu savimi.

Daugiau informacijos:
http://reallife.lt/

Reallife.lt Vadovybė
Pagrindinis Serverio administratoriai:
Lorem_Ipsum
Pagr. Administracijos kontaktiniai duomenys: Skype: svedas01

Šį šeštadienį,t.y 2013-04-06 19:00h siekiame rekordo. Senas rekordas-124 žaidėjai. Koks bus rekordas-tiek gausite kreditų. Taigi apsilankyk ir bus puiki pradžia pradėti žaisti.
Atgal į viršų Go down
Peržiūrėti vartotojo aprašymą
 
Reallife.lt Šy Šeštadienį siekiame rekordo!!
Atgal į viršų 
Puslapis 11

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Lithuanian Free Roam'as ip:85.255.106.85:7778 :: SAMP servai-
Pereiti į: